oferta

OMNIlard-badania omniusowe 

tl_files/images/mapa2.gif

Raz na dwa miesiące przeprowadzamy OMNIlard - badanie omnibusowe na ogólnopolskiej, reprezentatywnej pod względem płci, wieku i miejsca zamieszkania próbie 1067 Polaków w wieku od 15 lat wzwyż. Usługa OMNIlard obejmuje m.in.:

  • badanie opinii i preferencji konsumentów
  • badanie marek
  • badanie kampanii reklamowych
  • badanie satysfakcji z produktów i usług

 

tl_files/images/people.jpg


W badaniu pozyskujemy interesujące dane socjodemograficzne, od podstawowych jak płeć, wiek, miejsce zamieszkania czy wykształcenie, po stan cywilny, skład gospodarstwa domowego, sytuację zawodową czy dochody. 
Badanie realizowane jest przez doświadczonych ankieterów techniką CAPI (bezpośredni wywiad kwestionariuszowy z użyciem urządzeń przenośnych, wyposażonych w specjalistyczne oprogramowanie). Dzięki takiemu rozwiązaniu posiadamy stałą kontrolę nad realizacją badania oraz pracą naszych ankieterów. 

tl_files/images/book.jpg

Efektem naszej pracy w ramach OMNIlard jest profesjonalnie przygotowany raport z wyników badania. Nie ograniczamy się do prostych zestawień tabelarycznych. W ramach OMNIlard otrzymujesz szczegółowy raport, w którym znajdziesz opis metodologii badania, rzetelne analizy danych oraz wnioski i rekomendacje. Raport dostarczamy w formie elektronicznej w ciągu 10 dni od zakończenia badań terenowych. 

tl_files/images/money.jpg

OMNI
lard
to najtańsze badanie metodą sondażu diagnostycznego na tak licznej, ogólnopolskiej próbie badawczej. Nasze badanie omnibusowe to także badanie prostoliczone; cena realizacji badania uzależniona jest od ilości pytań, jakie zamierzasz zadać respondentom. Koszt jednego pytania wynosi 700 zł brutto i dotyczy wyłącznie pytań właściwych. Podstawowe pytania metryczkowe (płeć, wiek, miejsce zamieszkania, wykształcenie) wliczone są w cenę badania.