aktualnosci

Quicklard - proste i bezpłatne badania w zasięgu ręki

Obecnie na rynku istnieje szereg rozwiązań, za pomocą których możemy stworzyć kwestionariusz ankiety. Problemem pozostaje jednak przygotowanie pytań badawczych, dotarcie z naszymi pytaniami do respondentów, którzy chcieliby wziąć udział w naszym badaniu oraz profesjonalne opracowanie wyników z badania. To powoduje, że pozyskanie opinii Polaków na temat interesujących nas kwestii staje się uciążliwe, czasochłonne, niejednokrotnie niemożliwe do zrealizowania. Często też napotykamy na ciekawe badania opinii, jednak nie mamy dostępu do ich wyników.  

Mając świadomość, z jakimi problemami borykają się wszyscy „ciekawscy”, oddajemy w Wasze ręce najnowsze narzędzie Pracowni Badań Socjologicznych Humlard – Quicklard. Quicklard to całkowicie darmowe i proste rozwiązanie badawcze, które bazuje na ogromnym potencjale użytkowników Internetu.   

Jak to działa?

  1. Skupiamy wokół profili Quicklard na portalach społecznościowych jak największą grupę „ciekawskich”.
  2. Zbieramy od Was propozycje tematów badawczych/pytań badawczych (wyślij do nas wiadomość na FB). Wybieramy trzy najbardziej interesujące propozycje, po czym przez 24 godziny umożliwiamy Wam głosowanie na najciekawszy projekt, który zostanie przez nas zrealizowany.
  3. Następnie nasi eksperci opracowują profesjonalny kwestionariusz ankiety i udostępniają całej społeczności.
  4. Po zgromadzeniu danych, przygotowujemy wyniki z badania i udostępniamy je na naszych profilach.
  5. Nowe projekty badawcze pojawiają się regularnie co 5 dni. Przeprowadzane przez nas badania są reprezentatywne. Każde badanie może zawierać maksymalnie 5 pytań badawczych (nie licząc pytań metrycznych, które pojawiają się w każdym badaniu: płeć, wiek, miejsce zamieszkania, wykształcenie).
  6. Rozpatrujemy i poddajemy pod głosowanie każde propozycje, od tematów poważnych po najbardziej szalone pomysły badań opinii, preferencji itd. pod warunkiem, że nie zawierają one treści obraźliwych.    

Ciekawość to pierwszy stopień do … wiedzy. Jesteś ciekawski? Polub nasz profil, udostępnij swoim znajomym i zaproponuj swoje badanie - QUICKLARD

Wróć