aktualnosci

Lech Poznań zmienia się z PBS Humlard

PBS Humlard przystąpiła do kolejnego, czwartego już projektu badań marketingowych dla KKS Lech Poznań, tym razem dotyczących sprzedaży karnetów. O ocenie naszej pracy najlepiej świadczy fakt, że oficjalnie doceniono nasz wkład w działania zmierzające do poprawy funkcjonowania Klubu.

Na stronie interentowej KKS Lech Poznań czytamy:

"Pracownia Badań Socjologicznych Humlard już po raz kolejny przygotowała dla KKS Lech Poznań badania, dzięki którym klub może lepiej poznać kibiców, wprowadzać zmiany i podnosić standardy. Tym razem chcielibyśmy poznać Waszą opinię na temat karnetów na mecze Kolejorza.

PBS Humlard tworzą pracownicy naukowo – dydaktyczni wielkopolskich uniwersytetów i szkół wyższych, pasjonaci oraz eksperci w dziedzinie metodologii badań. Firma prowadzi analizy naukowe i komercyjne, zarówno lokalne jak i międzynarodowe, a także szkolenia, wykłady i seminaria w zakresie skutecznych metod badawczych. KKS Lech Poznań regularnie korzysta z usług PBS Humlard, a dzięki precyzyjności i rzetelności wykonywanych badań, klub podnosi jakość oferty kierowanej do kibiców."

 

Współpraca z Humlard oznacza dla KKS Lech Poznań uzyskanie realnych zasobów. Dzięki projektom, które razem zrealizowaliśmy i uzyskanej, wieloaspektowej wiedzy szybciej i bezpieczniej realizujemy nasze cele. Terminowość, zaangażowanie, profesjonalizm – jeśli musiałbym w kilku słowach opisać współpracę z Humlard - przyznaje Jacek Mikołajczak, Kierownik Działu Sprzedaży Biletów

Współpraca z Lechem Poznań to dla nas przede wszystkim niezwykle cenne doświadczenie w badaniach marketingowych sportu i kibiców. Każdy kolejny projekt to nowe wyzwanie, ale już dziś możemy z całą stanowczością stwierdzić, że wypracowaliśmy niezawodną metodologię badań w tym obszarze, która skutkuje rzetelnymi raportami z wyników badań, realizowanych w bardzo krótkim okresie czasu - mówi Jakub Andrzejczak, dyrektor zarządający PBS Humlard.

 

Wróć